محل تبلیغات شما

تولد شدکودکی دردیار خراسان ومادر خشحال وخداراشکر که خداوند بخشید پسری  ولی مادر اگر میدانستی پسرت چه ها کشید ومیکشد دراین عمرکوتا هرگزززز آرزو برای به دنیا آوردن من نمیکردی هرگز مادرم مرا ببخش وقتی کوچک بودم همیشه آرزو میکردم که کی بزرگ بشم تابابزرگ شدنم بتوانم برم تهران کارکنم به مامانم که میدیدم همیشه ازبی پولی رنج میبرد میگفتم بابزرگ شدنم بهش کلییی پول بدم تا بتوانم قطراه ای از زحماتش را جبران کنم ولیییی افسوس هرگز هرگز فکرش رانمیکردم که بابزرگ شدنم اذیتها وغمهای که به مادرم میدم چندین برابر زمان کودکیم بود مادر مرا ببخش مراببخش مادر مهربانم زمانی که بچه بودم اندازه سنگینیم اشکها ریختی وچه شبها که بخاطر مریزیم تا صبح بیداری کشیدی مادرم قربون اون نگاه مهربانت بشم بخدا قسم درنگاهت خدا رامیبینم مادر دراین دنیا من هیچ لذتو عشقو همدمی نداشتم ولی نگاه تو باتوبودن برایم شیرین ترین لحظات عمرم بود مادرم ولی این دنیای بد کاری کرد که ما ازهم دور باشیم ومن جرات آمدن به پیشت رانداشته باشم مادر مادرم بچگی تومراقبم بودی الانم که من ۳۴سالمه وتو ۶۵بازم تومراقبمیتومواظبی که مبادا غصه بخورم مبادا گریه کنم واقعا احسن احسن تبارک الله احسن الخالقین خدا جون قربونت بشم این مادر چه موجودی هست که خلق کردی الله اکبرالله اکبر الله اکبر درود براین خلقت که الحق که بهترازکلمه مادر در مغزم نمیایم مادر م مادر مهربانم خیلیییی دوست دارم هنوزم نا امید نیستموازخدا میخام هنوزم مثل زمان کودکیم ازش میخام که کمکم کنه ازهزارن هزار فقط بتونم قطره ای قطره ای ازخوبیهایتراجبران کنم مادر م خدای مهربان درحال حاظر چیزی که میدانم مادرم درآرزوی کربلاست خدایا قسمتم کن یاریم کن تا بتوانم این آرزوشو بدست این بنده حقیر براورده بشه ای مهربان ان شا الله

بالاخره مریزی خودموتصمیم گرفتم از یازده سالگیم مخفی کنم تامادرم نفهمد تاغصه نخوره

تولد شد کودکی دردیار خراسان

دوران ابتدایی تادبیرستان واتفاقات دانشگاه

مادر ,مادرم ,الله ,ای ,شدنم ,احسن ,مادر م ,بابزرگ شدنم ,مرا ببخش ,تا بتوانم ,قطره ای

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دختر یکه